شرکت پیشتازان فن آوری طاها(گروه بتیس) ، نمايندگي رسمی فروش ، نصب و خدمات پس از فروش سيستم های دوربین مداربسته ، سیستم های کنترل تردد و گیت کنترل تردد ، سیستم مدیریت پارکینگ ، سیستم اینترکام و درب اتوماتيک بيش از 14 کمپانی معتبر در ايران را دارا می باشد.

مدیران این شرکت با پشتوانه 20 سال فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، تأمین، نصب و راه‌اندازي سیستم‌هاي هوشمند مدیریت و نظارت، کنترل تردد و دسترسی، نظارت تصویري، درب‌هاي اتوماتیک و به کارگیري مؤثر و بهینه آنها به‌ صورت یکپارچه، توانسته‌اند اعتماد مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، صنعتی و مالی کشور را جلب کنند.


سالن اجلاس‌ سران کشورها، نهاد ریاست جمهوری، مرکز تجاری اداری رویال سعادت آباد، فولاد خراسان، قطار شهري شیراز، مدیریت اکتشاف نفت ملی ایران، منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس و شماري از فرودگاه‌هاي کشور، بخشی از مراکزي هستند که این مجموعه به آنان خدمات ارایه نموده است. مجموعه بتیس با پشتوانه علمی و تجربیات گروه فنی بازرگانی خود، نمایندگی رسمی برترین برندهاي دنیا در زمینه ارایه محصولات نظارتی و امنیتی از جمله TKH SECURITY SOLUTIONS, KEYPROCESSOR, COMMEND , FACE S.p.a , PACOM , INDECT , COMINFO , ASSA ABLOY را کسب نموده و با گذراندن دوره‌هاي آموزشی پیشرفته این تجهیزات در آکادمی‌هاي تخصصی مربوطه و دریافت گواهینامه‌هاي ISO10002 و ISO10004 از شرکت QS زوریخ در سوییس و گواهینامه بین المللی بین‌المللی تضمین کیفیت و تکنولوژی برتر در صنعت سیستم های حفاظت الکترونیک گروه ICS اروپا اطمینان خاطر و آرامش خیال براي مشتریان به همراه آورده است.

بهره گیری از جدیدیترین فن آوری روز دنیا ، کادر مدیریتی مجرب ، تیم فنی آموزش دیده و ارائه ضمانتنامه رسمی و خدمات پس از فروش تحت نام تجاری بتیس ، این مجموعه را به اولین و بهترین انتخاب برای طراحی تأمین ، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی بدل می سازد . در راستاي همين هدف در سال 1388 ، تصميم مجموعه بر آن شد تا به منظور معرفي بهتر خدمات تحت پوشش از اين پس کليه محصولات خود را با ضمانت نامه رسمي و خدمات پس از فروش بتيس ( علامت تجاري ثبت شده در ايران ) عرضه نمايد. بتيس در زبان پارسي به معناي نگهبان است.


گواهی نامه ها

تقدیرنامه ها

برگه های نمایندگی